Автор Тема: Картонні коробки  (Прочитано 54 раз)

Оффлайн Кирка

• Новичок
  • *
Картонні коробки
« : 10 Октябрь 2018, 11:01 »
Доброго дня. Подивилася в інтернеті скільки буде коштувати упаковка з картону, вона там набагато дешевша, а ніж у посередників. Але з якою компанією починати вести переговори, а потім закуповувати товар? Буду рада, якщо поділитися прямо зараз своїми порадами з цього приводу, бо для мене це дуже важливо.

Оффлайн Синичка

• Новичок
  • *
Картонні коробки
« Ответ #1 : 10 Октябрь 2018, 15:26 »
Доброго дня. Подивилася в інтернеті скільки буде коштувати упаковка з картону, вона там набагато дешевша, а ніж у посередників. Але з якою компанією починати вести переговори, а потім закуповувати товар? Буду рада, якщо поділитися прямо зараз своїми порадами з цього приводу, бо для мене це дуже важливо.

Привітання вам. Можу одразу сказати, що посередників не треба зовсім роздивлятися як варіанти. Ви повинні бути уважними і подивитися у першу чергу на асортимент, а потім вже на цінову політику. Мені сподобалася тут https://pack.ua/kartonnyye-korobki-v-nalichii/ упаковка з картону, бо вона виглядає дуже гарно і я ще замовила наклейки, і прикрасила кожну таку упаковку. Клієнти були у захваті, коли отримували свої замовлення в такій упаковці і це дуже підіймає рейтинг інтернет магазину, ось такі позитивні повідомлення.